Jarní Rozsochy

Termín: neděle 21.3.2004 8:00

Náš výzkumný tým se vydal na cestu rozdělen do dvou skupin. Českých drah využili: Harry, Štěpoš, Radeck, Dave, Syzan a Paci. Českých drah měli využít, ale nevyužili, protože zaspali: Martin a Bára. Autem tedy nakonec jeli: Martin a Bára (kupodivu), Brťas (chudák řídil), Klemin a Pepe.

Abstinovat jsme vydrželi až do Globusu, kde Brťas bral benzin. Ostatní se rozhodli zajít zatím pro nějaké jídlo. A skutečně, vrátili jsme se obtíženi spoustou plechovek Braníku.

Když jsme dorazili na nádraží do Rozsoch, nalezli jsme rozjařený zbytek expedice v místním bufetu, který se nacházel za okénkem Výdejna jízdenek. Poseděli jsme, poklábosili, doladili plánované akce a vyrazili do terénu.

Práce nám šla od ruky. Jediným problémem byl silný vítr. Ten foukal, když Radeck šlápnul do..., skučel, když Pepemu vypadl..., naříkal, když Martin vzal do zubů...Klemina, burácel, když Brťas...Radecka, zlobil se, když Štěpoš ukazoval...Báře a nedal pokoj, když Paci pevně svírala... Jen na chvíli se ztišil, když Harry s Davem nedali...Syzan před záchodem.

Odpoledne nás opustil Dave, což nás mrzelo, ale nešlo to jinak. Akce pokračovala návštěvou hotelu Skalský dvůr, kde měli zavřeno. Následoval přesun do Bystřice nad Perštejnem. Martin tam totiž zná "perfektní hospodu". V ní se nejvíc líbilo Pepemu, kterého zaujal čilý stařík v obleku a s velkými brýlemi na nose. Trošku připomínal ještěrku. Dokonce se s ním nechal i vyfotit. Po jídle, přijímacím procesu s hospodským (vstoupil rád) a několika příjemných chvílích odvezl Brťas pár lidí na vlak, ožralou ještěrku domů a zbytek týmu do Brna.

Úspěšný den zakončili Paci, Bára, Martin, Štěpoš, Pepe a Radeck v Livingstonu, kam za nimi přišla i Ilos, zapřísáhlá odpůrkyně clubu. Na devadesátšestku ve 23:30 šli Pepe, Radeck a Štěpoš. Spánek v autobuse: Radeck a Pepe, nevolnost: Radeck, ranní bolest hlavy: Štěpoš (prý z větru na vysočině).

Ráno jsem se probudil a bylo...pondělí!!!

sepsal Kmotr